Wierszowisko 2020 wspierająWirtualne Wierszowisko

Jubileuszowe XX Wierszowisko przenieśliśmy na kolejny rok.  Wiemy, że większość uczestników już doskonale znała swoje wiersze i czekała na to wydarzenie – dlatego otwieramy wirtualną scenę na której możecie się pokazać! Prześlijcie nam filmy z Waszą recytacją wiersza, a my zamieścimy je na naszej stronie. Do zabawy zapraszamy także inne dzieci z polonijnych szkół w Holandii. 

 

Zasady:

  1. Wybierz dowolny wiersz zgodny z tematem „Dwadzieścia lat przez poezji świat – wiersze autorów ostatnich dwóch dekad”
  2. Naucz się wiersza na pamięć, ćwicząc dykcję, interpretację
  3. Recytujesz wiersz i nagrywasz sam lub z pomocą rodziców swój występ
  4. Prześlij nam film na adres: wierszowisko@gmail.com podając swoje dane: imię nazwisko, wiek, nazwę szkoły polonijnej za pomocą wetransfer.com na adres wierszowisko@gmail.com
  5. Uczestnikami mogą być dzieci w wieku 4-14 lat, uczniowie polonijnych szkół członkowskich Forum Polskich Szkół w Holandii
  6. Na Twój  nagrany występ czekamy do niedzieli 29 marca 2020. 
  7. Przesłanie do nas filmiku oraz danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie oraz publikację przez Forum Polskich Szkół w Holandii w celach popularyzowania Wierszowiska.

 

Miłej zabawy !

 

  1. Za rok Wierszowisko pod tym samym tytułem. Oczywiście nadal możesz wystąpić z tym samym wierszem, który wybrałeś w tym roku. Możesz też wybrać inny wiersz.  Nie ma przeszkód abyś przesłał nam film z wierszem, który chcesz powiedzieć za rok.

Wszystkie występy zostaną opublikowane na naszym kanale youtube https://www.youtube.com/channel/UCW9h7GmwR3TCnLQOafPsZaA.

 

Wydarzenie na facebooku https://www.facebook.com/events/240625970400168/